У Дому ученика средњих школа Крагујевац, у среду увече 17. 04. организован је Квиз знања и журка за све ученике.

Такмичило се шест екипа, по четири такмичара у свакој екипи. У првом делу квиза задатак такмичара је био да тачно одговоре на питања из различитих области. Да погоде знамените личности из српске историје, животиње из породице мачака, књижевнике, глумце, спортисте... У другом делу квиза, такмичаре су очекивали задаци из лексике, нумизматике и игра скривалице. Најуспешнија је била екипа у саставу Анђела и Ана Николић, Михајло Савић и Урош Косановић. Они су награђени књигама, док су другопласирани и трећепласирани такмичари добили слатке награде. Уследила је журка до поноћи уз ди џеја.