10. 2. 2021. Поводом обележавања Дана љубави, у Дому ученика средњих школа Крагујевац, одржана је радионица- медијација под називом: „Беба, бити или не бити“. Циљ овакве радионице био је да ученици покажу новостечене вештине из области медијације. Кроз три одвојене медијације, демонстриране су све фазе овог процеса и применом свих комуникацијских вештина дошло се до најбољег решења.  Истакнуто је  колико је љубав битна и колико је важно њено постојање у свим сегментима живота. Речено речима наше ученице Дарије Стефановић: "Љубав је најлепше осећање које нам је Бог подарио и чини да радимо добра дела због људи које волимо. Љубав је неизоставан делић сваке душе на планети... Због ње постоји онај лепши део нас".